fbpx

BAŞVURU FORMU

  ÜCRETSİZ SAÇ EKİMİ ANALİZİ

  ÜCRETSİZ SAÇ EKİMİ ANALİZİ

  Kişisel Sağlık Danışmanlarımız ile Hemen İletişime Geçin;
  Özel Saç Ekim Yöntemlerimiz, Diş ve Estetik Cerrahi Tedavilerimiz ile ilgili Bilgi Alın.

  88.274 Başarılı Operasyon

  SAÇ EKİMİ SONUÇLARIMIZ

  Saç Ekimi

  Saç ekimi yöntemleri, saç kaybı yaşayan pek çok kişinin yaptırmayı tercih ettiği estetik bir operasyondur. Gelişen teknoloji ile beraber saç ekimi operasyonları da hızla ilerledi ve gelişti. Gelişen saç ekimi teknikleri sayesinde saç ekimi işlemleri iz kalmadan yapılabilmektedir.

  Türk saç ekimi uzmanlarının öncülük ettiği bu alanda sürekli olarak yeni gelişmeler ortaya çıkmaktadır. Saç ekiminde gelişen teknolojiler sayesinde, daha farklı medikal cihazlar geliştirildi ve saç ekimi yöntemleri çeşitlendi. Keşfedilen saç ekimi teknikleri sayesinde kişiye özel tedavi ler uygulanmaktadır. Saç ekimi yöntemleri; Fut (Cerrahi Kesi ) Saç Ekimi, Fue Implanter Saç Ekimi, Fiber FUE, DHİ, Manuel Punç, micromotor saç ekimi, Sakal & Bıyık ve Kaş Ekimi ve robotik saç ekimi tekniklerinden oluşmaktadır.

  Saç ekimi, kellik sorunu ya da saç dökülmesi problemi yaşayan kişilerin, kafa derisindeki açıklık görüntüsünü kapatmak için yapılan cerrahi operasyondur. Saçlar sürekli bakım isterler ve bakımları yapılmadığında yıpranma ve dökülmeler meydana gelir. Kelleşme ya da saç dökülmesi olarak adlandırılan bu durum meydana geldiğinde yapılacak en etkili tedavi yöntemi saç ekimidir denilebilir. Bu operasyon sayesinde saçlar eskisi kadar dolgun bir görünüme sahip olabilmektedir.

  88.274 Başarılı Operasyon

  HASTA YORUMLARI

  Safir Fue Saç Ekimi

  Safir FUE saç ekimi yöntemi adını, kullanılan kanal açma kaleminin ucunun safirden yapılıyor olmasından almaktadır. Klasik yöntemlerde kullanılan metal slit yerine tercih edilen safir uçlar sayesinde yapılan işlem daha hassas ve kolay uygulanabilmektedir.

  Fiber FUE Saç Ekimi

  Dr.Zen’in geliştirdiği Fiber Fue saç ekim yöntemi, saç ekim tekniği sayesinde 3 ayda kellik problemini ortadan kaldırıyor. FUE tekniği, nakil işleminden önce dokudan ölerek saç dökülmesi sürecini yavaşlatır. Klasik FUE yönteminde saç dökülmesinin nedeni nakil öncesi doku ölümüdür.

  DHI Saç Ekimi

  Traşsız saç ekimi yöntemleri arasında yer alan DHI saç ekimi tekniği, FUE saç ekimi tekniğinin implanter ile yapılan bir metodudur. Bu nedenle saç ekim uzmanları DHI saç ekimi tekniği, FUE saç ekimi yönteminden daha farklı bir ekim aşaması içermesi nedeniyle farklı bir yöntem olarak tanımlanmaktadır.

  FUE Perkutan Saç Ekimi

  Fue Perkutan yöntemi ile deriye ekilen sağlıklı saç köklerinin miktarı bazı saç ekim yöntemlerine göre çok daha fazladır. Bu durumda beraberinde hasta memnuniyeti ve saç ekim işleminde yüksek başarı getirmektedir.

  Sakal & Bıyık ve Kaş Ekimi

  Sakal & Bıyık ve kaş gibi yüz kılları erkeklerin yaşam tarzlarında önemli etkilere sahiptir. Bu tüylerden herhangi birinin oluşmaması ya da seyrek olması durumunda erkekler, sakal & bıyık ve kaş ekimi yöntemine başvururlar.

  PRP Uygulaması

  PRP işlemi, kanın özel bir işlem ile plazmasının ayrıştırılarak vücuda enjekte edilmesi işlemidir. Bu işlemden elde edilen plazma plateler denilen hücreler açısından oldukça zengindir. PRP işlemi ile cilt gençleştirme, yara izlerini kapatma, deride oluşan çatlakları giderme, saç dökülmesi ya da ortopedik tedavilerde kullanılır.

  BAŞVURU FORMU

   ÜCRETSİZ SAÇ EKİMİ ANALİZİ

   ÜCRETSİZ SAÇ EKİMİ ANALİZİ

   Kişisel Sağlık Danışmanlarımız ile Hemen İletişime Geçin;
   Özel Saç Ekim Yöntemlerimiz, Diş ve Estetik Cerrahi Tedavilerimiz ile ilgili Bilgi Alın.

   Torun Center
   Doctor ZEN Clinic
   Doctor Zen Clinic
   Doctor Zen Clinic

   Doctor ZEN Clinic

   Doctor Zen Saç Ekimi ve Estetik Merkezi, 12’si plastik cerrahi, 19’u tamamen profesyonel saç ekimi uzmanı, 13’ü yardımcı hemşire olmak üzere 44 kişilik büyük bir kadroya sahiptir. Doctor Zen Saç Ekimi ve Estetik Merkezi doktorlar, hastaneler ve sağlık personeli açısından titiz ve yasal sorumlulukla hareket eder; Saç ekimi ve estetiği konusunda uzmanlaşmış doktorları ve deneyimli akademik kadrosuyla, tam donanımlı bir hastane ortamında, ameliyathaneler ve en son teknolojiye sahip ekipmanlarla deneyimli doktorları ile İstanbul Şişli’de 22+ yıldır hizmet vermektedir.

   Avrupa plantasyonunda, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki ve bu ülkelerdeki gelişmeleri izleyerek, Türkiye’nin ekim alanında dünyadaki ilk sırada yer aldığını kanıtlayan klinik bilgi alışverişinde bulunarak, çalışmalarını sürdürme misyon ve vizyonunu sağlama Doctor Zen Saç Ekiminde ve Estetik Merkezinde tüm işlemlerin yaşandığı; Steril bir hastane ortamında plastik cerrahi uzmanları ve profesyonel Doctor Zen ekibi tarafından yapılmıştır. Doctor Zen ailesi hastalarıyla birer birer görüşür ve isteklerini dinler ve dikkate alır. En iyi sonuçları elde etmek için hastaları sağlıklı bir şekilde bilgilendirir. Karşılıklı olarak güven ve şeffaflığı benimser.

   Hastalar Doctor Zen Saç Ekimi ve Estetik Merkezinin misafirleri. Doctor Zen, tüm konuklarını 5 yıldızlı, son derece lüks otellerde ağırlıyor. En son model lüks vip araçlar ve havaalanı transferleri yapmamızı tercih eden yerli ve yabancı konuklar. İşlemler son derece üstün ve kaliteli koşullarda, hastanın rahatı göz önüne alınarak gerçekleştirilir. Saç ekiminden sonra hastalar 2 yıl boyunca ücretsiz kontrol altında tutulur ve ameliyattan 24 saat sonra destek alabilirler. Doctor Zen Saç Ekimi ve Estetik Merkezi, her hastanın saç problemlerine kişiselleştirilmiş yaklaşımlarla farklı çözümler sunan ve yalnızca tedaviyi değil aynı zamanda yardımcı ve önleyici ek hizmetleri de içeren bir organizasyondur.

   Doctor Zen Saç Ekimi ve Estetik Merkezi, takım ruhunun benimsendiği ve kendilerini değerli hissettiği bir çalışma ortamı sağlar. İnsan hayatının önemini kavrayan ve onu kural olarak benimseyen bir kurum olarak hem hasta hem de çalışan memnuniyeti sağlar. Bu vizyonla, dünyanın önde gelen saç ekim merkezlerinden Doctor Zen Saç Ekimi ve Estetik Merkezi, 22+ yılda yaklaşık 88 bin kişiye saç ekimi yapmıştır.

   Bu bir takım işidir. Bu nedenle deneyimli, samimi, bilgili ve sevgi dolu bir ekip bu çalışmanın olmazsa olmazıdır. Saç ekimi sağlık ve estetik ile birleşmiş bir sanattır. Doctor Zen Saç Ekimi ve Estetik Merkezi olarak; “Saç Ekimi için doğru Saç Tasarımının bir birleşimi” ise “Bizim için doğru Sanat” anlamına gelir. Aslında, sadece saç ekimine bağlı değil, aynı zamanda “Saç Tasarımı” ile “Sanat” ı birleştirerek de bir sanat eseri yaratacağımıza söz veriyoruz. Bu sanatı sergilemek için, sizi saçsızlıkla ilgili sorunları olan ve saç bakımı dahil tüm hizmetleri sunan ve çalışmalarını insanlara odaklı tutan bir yapıya sahip olan Doctor Zen Saç Ekimi ve Estetik Merkezimize davet ediyoruz.

   Saç Ekimi Yorumları

   Bize Ulaşın


   Fulya Mah. Büyükdere Cad. A Blok No:74/A Şişli, İstanbul


   +90 542 231 4833   WhatsApp
   1
   Merhabalar, size nasıl yardımcı olabiliriz?