fbpx

טופס בקשה

  ניתוח השתלת שיער בחינם

  ניתוח השתלת שיער בחינם

  צור קשר עם יועצי הבריאות האישיים שלנו עכשיו; קבל מידע על השיטות המיוחדות שלנו להשתלות שיער, טיפולי ניתוחי שיניים ואסתטיקה.

  88,274 מבצע מוצלח

  תוצאות השתלת שיער

  השתלת שיער

  שיטות השתלת שיער הן פעולה אסתטית שאנשים רבים שחווים נשירת שיער מעדיפים לעבור. יחד עם הטכנולוגיה המתפתחת, פעולות השתלת שיער התקדמו והתפתחו במהירות. הודות לטכניקות המתפתחות להשתלת שיער, ניתן לבצע פעולות השתלת שיער ללא עקבות.

  כל הזמן מופיעות פיתוחים חדשים בתחום זה, ובראשם מומחים להשתלות שיער טורקיות. הודות לטכנולוגיות המתפתחות בהשתלת שיער, פותחו מכשירים רפואיים שונים ושיטות השתלת שיער מגוונות. הודות לטכניקות השתלת שיער שהתגלו, מיושמים טיפולים מותאמים אישית. שיטות השתלת שיער; הוא מורכב מהשתלת שיער Fut (חתך כירורגי), השתלת שיער Fue השתלת שיער, Fibre FUE, DHI, ניקוב ידני, השתלת שיער במיקרומוטור, זקן ושפם והשתלת גבות וטכניקות השתלת שיער רובוטיות.

  השתלת שיער היא ניתוח כירורגי המתבצע לסגירת מראה הפתח בקרקפת של אנשים הסובלים מהתקרחות או בעיות נשירת שיער. שיער דורש טיפול מתמיד וכאשר לא מטפלים בו מתרחשת בלאי. כאשר מתרחש מצב זה הנקרא התקרחות או נשירת שיער, ניתן לומר כי שיטת הטיפול היעילה ביותר היא השתלת שיער. הודות לפעולה זו, השיער יכול לקבל מראה מלא יותר כמו קודם.

  88,274 מבצע מוצלח

  תגובות סבלנות

  השתלת שיער סיבים FUE

  שיטת השתלת שיער פיבר פוא שפותחה על ידי Dr.Zen מבטלת את בעיית ההתקרחות תוך 3 חודשים הודות לטכניקת השתלת השיער. טכניקת ה- FUE מאטה את תהליך נשירת השיער על ידי מות מהרקמה לפני ההשתלה. בשיטת FUE הקלאסית, הגורם לנשירת שיער הוא מוות רקמות לפני ההשתלה.

  השתלת שיער ספיר פואה

  שיטת השתלת שיער ספיר FUE שואבת את שמה מכיוון שקצה עט החריץ המשמש עשוי ספיר. הודות לקצות הספיר המועדפים במקום חריץ המתכת המשמש בשיטות הקלאסיות, ניתן ליישם את התהליך בצורה מדויקת וקלה יותר.

  השתלת שיער DHI

  טכניקת השתלת שיער DHI, שהיא בין שיטות השתלת השיער הבלתי מגולחות, היא שיטת השתלת טכניקת השתלת שיער FUE. מסיבה זו, מומחי השתלת שיער מגדירים את טכניקת השתלת שיער DHI כשיטה שונה משיטת השתלת שיער FUE, מכיוון שהיא כרוכה בשלב השתלה שונה.

  השתלת שיער עורית FUE

  כמות זקיקי השיער הבריאים המושתלים לעור בשיטת Fue Percutaneous גבוהה בהרבה מכמה שיטות השתלת שיער. במקרה זה, הוא מביא סיפוק מטופל והצלחה גבוהה בהשתלת שיער.

  זקן ושפם והשתלת גבות

  לשיער פנים כגון זקן ושפם וגבות יש השפעות חשובות על אורחות חייהם של גברים. אם אחת מהשיערות הללו אינה מופיעה או דלילה, גברים משתמשים בשיטת השתלת זקן ושפם וגבות.

  תהליך PRP

  תהליך ה- PRP הוא תהליך הפרדת הפלזמה של הדם בתהליך מיוחד והזרקתו לגוף. הפלזמה המתקבלת מתהליך זה עשירה מאוד בתאים הנקראים צלחות. הוא משמש לחידוש העור, סגירת צלקות, הסרת סדקים בעור, נשירת שיער או טיפולים אורטופדיים בתהליך PRP.

  טופס בקשה

   ניתוח השתלת שיער בחינם

   ניתוח השתלת שיער בחינם

   צור קשר עם יועצי הבריאות האישיים שלנו עכשיו; קבל מידע על השיטות המיוחדות שלנו להשתלות שיער, טיפולי ניתוחי שיניים ואסתטיקה.

   Torun Center
   Doctor ZEN Clinic
   Doctor Zen Clinic
   Doctor Zen Clinic

   מרפאת דוקטור ZEN

   במרכז להשתלות שיער ואסתטיקה של דוקטור זן יש צוות גדול של 44 אנשים, כולל 12 מנתחים פלסטיים, 19 מומחים להשתלת שיער מקצועיים ו -13 אחיות עוזרות. מרכז השתלות שיער ואסתטיקה של דוקטור זן פועל באחריות מוקפדת ומשפטית מבחינת רופאים, בתי חולים ואנשי בריאות; היא משרתת כבר 22+ שנים בשישלי, איסטנבול, עם הרופאים המתמחים בהשתלת שיער ואסתטיקה וצוות אקדמי מנוסה, בסביבת בית חולים מאובזרת, באולמות ניתוח ורופאים מנוסים עם ציוד חדיש.

   על ידי מעקב אחר ההתפתחויות במטע האירופי, ארצות הברית וקנדה ובמדינות אלה, החלפת מידע קליני המוכיח כי טורקיה היא הראשונה בעולם בתחום הטיפוח, מבטיחה את השליחות והחזון להמשך עבודתה. מנוסה במרכז השתלות שיער ואסתטיקה של דוקטור זן; הוא נעשה על ידי מנתחים פלסטיים וצוות דוקטור זן מקצועי בסביבת בית חולים סטרילית. משפחת דוקטור זן נפגשת עם מטופליהם בזה אחר זה ומאזינה לרצונותיהם ומתחשבת בהם. הוא מודיע למטופלים בצורה בריאה להשיג את התוצאות הטובות ביותר. היא מאמצת אמון ושקיפות הדדית.

   המטופלים הם אורחי המרכז להשתלות שיער ואסתטיקה של דוקטור זן. דוקטור זן מברך את כל אורחיו במלונות 5 כוכבים מפוארים במיוחד. אורחים מקומיים וזרים המעדיפים אותנו לייצר את דגמי ה- vip היוקרתיים ביותר מהדגם והעברות לשדה התעופה. ההליכים מתבצעים בתנאים מעולים ואיכותיים ביותר, תוך התחשבות בנוחות המטופל. לאחר השתלת שיער, החולים נשמרים תחת שליטה חופשית למשך שנתיים ויכולים לקבל תמיכה 24 שעות לאחר הניתוח. המרכז להשתלות שיער ואסתטיקה של דוקטור זן הינו ארגון המציע פתרונות שונים לבעיות השיער של כל מטופל בגישות מותאמות אישית וכולל לא רק טיפול אלא גם שירותי עזר ומניעה.

   מרכז ההשתלות והאסתטיקה של דוקטור זן מספק סביבת עבודה שבה רוח הצוות מאומצת והם מרגישים מוערכים. כמוסד שמבין את חשיבות חיי האדם ומאמץ אותם ככלל, הוא מספק סיפוק מטופל ועובד כאחד. עם חזון זה, המרכז להשתלות שיער ואסתטיקה של דוקטור זן, אחד ממרכזי השתלות השיער המובילים בעולם, השתיל כ- 88,000 איש תוך 22+ שנים.

   זו עבודת צוות. מסיבה זו, צוות מנוסה, כן, בעל ידע ואוהב הוא הכרחי לעבודה זו. השתלת שיער היא אמנות המשולבת עם בריאות ואסתטיקה. כמרכז השתלות שיער ואסתטיקה של דוקטור זן; “שילוב של עיצוב שיער נכון להשתלת שיער” פירושו “האמנות המתאימה לנו”. למעשה, אנו מבטיחים ליצור יצירת אמנות לא רק שתלויה בהשתלת שיער, אלא גם בשילוב של “עיצוב שיער” עם “אמנות”. כדי להציג אמנות זו, אנו מזמינים אתכם למרכז השתלות שיער ואסתטיקה של דוקטור זן שלנו, בעל מבנה המתמקד באנשים הסובלים מבעיות בהתקרחות ומספק את כל השירותים כולל טיפוח שיער.

   תגובות סבלנות

   איש קשר


   Fulya Mah. Büyükdere Cad. A Blok No:74/A Şişli, İstanbul – מדינה בטורקיה


   +90 850 218 1798


   +90 542 231 4833