DOLGU

Dudak Dolgusu

Dudak dolgusu uygulaması ile ince dudak görünümünün dolgun hale getirilmesi, kalınlaştırılması, alt ve üst dudak arasında eşitsizlik sorunu bulunuyorsa giderilmesi, asimetrik açıdan problemlerin giderilmesi mümkündür. Dudak dolgusu işleminde, hyalüronik asit maddesi kullanılmaktadır. Kliniğimizde, medikal estetik alanında üstün deneyime sahip hekimlerimiz tarafından, en iyi kalitedeki dolgu maddeleri kullanılarak işlemler başarıyla uygulanmaktadır. Hylüronik asidin kırışıklığı azaltma ve deriye kaybettiği su tutma özelliğini yeniden kazandırma avantajları bulunmaktadır.

 

Burun Dolgusu

Burun dolgusu, en çok tercih edilen dermal dolgu uygulamaları arasındadır. Burundaki asimetrik görünümün giderilmesi, burun ucunda daha kalkık bir gönüm elde edilmesi, burunun yüz hatlarına ve altın orana uygun bir yapıya getirilmesi için tercih edilmektedir. Burun dolgusunda da hyalüronik asit maddesi kullanılmaktadır. Hyalüronik asit vücutta doğal yollarla çözülebilmektedir ve herhangi bir zararlı etkisi bulunmamaktadır.

 

Çene Dolgusu (Jawline)

Çene (Jawline) dolgusu genel olarak; çenenin yüz hatlarına uygun hale getirilmesi, altın oranın yakalanması, çene hattının daha belirgin olması, keskin ve üçgen bir hat oluşturulması, asimetrik problemlerin giderilmesi amacıyla uygulanan bir yöntemdir. Jawline uygulamasında hyalüronik asit kullanılmaktadır. İşlemlerde en kaliteli dolgu maddelerini tercih etmekteyiz. Bu sayede; doğal ve daha kalıcı sonuçlar elde edilmektedir.

 

Dolgusu İşlemi Nasıl Yapılır?

İşlem öncesinde, dolgu yapılacak bölgeye lokal anestezik etkisi bulunan krem sürülmektedir. Bu sayede uyuşma sağlanmaktadır. Bu uygulama ağrısız, acısız, konforlu bir tedaviyi mümkün kılmaktadır. Uyuşma sağlandıktan sonra; dolgu maddesi ince uçlu bir iğne yardımıyla uygulanan bölgenin derisinin altına enjekte edilir. İşlem kısa bir sürede uygulanmakta ve etkisini hızlıca göstermektedir. İşlem sonrası, ağrı ve acı hissedilmemektedir.

 

Teşekkür Ederiz!

Formunuz başarı ile gönderildi.
Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
En kısa sürede size geri döneceğiz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Çerez Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı incelemek için tıklayın!