KURUMSAL

DOCTOR ZEN CLINIC

Doctor Zen Saç Ekimi ve Estetik Merkezi olarak; plastik cerrahlar, profesyonel saç ekim uzmanları ve yardımcı hemşireden oluşan uzman kadromuzla saç eklimi ve estetik alanlarında, İstanbul Şişli’de bulunan merkezimizde hizmet vermekteyiz. Doctor Zen Saç Ekim ve Estetik Merkezi; alanlarında 22 yılı aşan deneyime sahiptir. Tüm operasyonlarımız tam donanımlı hastane ortamında, uluslararası standartlarda, en son teknolojiye sahip ekipmanlarla gerçekleştirilmektedir. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz yüzbinlerce başarılı operasyon bulunmaktadır. Başarımızın sırrı ise; alanında en iyilerden oluşan ekibimiz ve insanları mutlu etmekten aldığımız çalışma motivasyonumuzdur.

Saç ekimi ve estetik operasyonlarında en önemli gördüğümüz hususlar güven ve şeffaflık olup; bu yaklaşımımız doğrultusunda, hastalarımızı ilk temaslarından itibaren detaylı dinliyor ve bilgilendiriyoruz. Bizim için hastalarımız; birlikte sağlık ve güzellik yolculuğuna çıktığımız değerli misafirlerimiz. Misafirlerimize başarılı bir deneyim yaşatmak için; saç ekim alanında tüm dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyor, Türkiye’nin ekim alanında dünyanın bir numaralı ülkesi olma yolculuğuna katkı sağlıyoruz.

Teşekkür Ederiz!

Formunuz başarı ile gönderildi.
Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
En kısa sürede size geri döneceğiz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Çerez Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı incelemek için tıklayın!