FIBER FUE

Fiber Fue Saç Ekimi

Saç ekimi işlemi için kullanılan bir teknoloji türüdür. Bu yöntem, FUE (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu) yöntemi ve lazer teknolojisinin bir kombinasyonudur. 

Dr. Zen tarafından geliştirilen Fiber Fue saç ekim yöntemi, sayesinde 3 ayda kellik problemine veda etmeniz mümkün.

FiberFUE tekniği, nakil işleminden önce dokunun ölmesini önler ve böylece saç dökülmesi sürecini yavaşlatır. Klasik FUE yönteminde saç dökülmesinin nedeni, nakil öncesi doku ölümüdür. Fiber FUE yöntemi cilt ile ekilen saç köklerini birleştirir ve kökler cilde tam olarak tutunur. Bu kombinasyon sayesinde, düşüş olmaz ya da yok denecek kadar azdır. Eski yöntemlerde düşüş oranı %80 iken, tarafımızdan keşfedilen Fiber FUE ile bu oran %10’u geçmemektedir.

Fiber FUE yöntemi, diğer FUE yöntemleri gibi saç foliküllerini tek tek alarak saçsız bölgelere yerleştirir. Ancak, lazer teknolojisi, foliküllerin daha hızlı alınması ve işlem sırasında hastanın daha az ağrı ve rahatsızlık hissetmesi için kullanılır.

Bu yöntemde, özel bir lazer cihazı kullanılır ve saçlı deride küçük kanallar oluşturmak için lazerle delikler açılır. Lazer, foliküllerin daha kolay toplanmasına ve daha hızlı yerleştirilmesine olanak tanır. Bu durum, saç ekimi işleminin daha kısa bir sürede gerçekleşmesini sağlar.

Bu yöntemle yapılan saç ekimlerinin avantajlarından biri, daha hızlı iyileşme süreci ve daha az ağrı veya rahatsızlık hissidir.

Teşekkür Ederiz!

Formunuz başarı ile gönderildi.
Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
En kısa sürede size geri döneceğiz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Çerez Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı incelemek için tıklayın!