GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ

Göz Kapağı Ameliyatı 

Sözsüz iletişim odağında gözler her zaman en etkili organlardan biridir. Kişinin bakışı, aslında kendisini ifade etmesine olanak sağlamaktadır. Bu yüzden bakışlarınızın daima güçlü, karakteristik ve dinamik olması gerekir. Yaş aldıkça göz kapağında oluşan sarkmalar, torbalar, kırışıklıklar ve deride oluşan deformasyonlar ne yazık ki motivasyonunuzu olumsuz yönde etkilemektedir. Bu tip sorunları ortadan kaldırmak ve bakışlarınızla kendinizi en doğru şekilde ifade ederek kusursuzluğu arzuluyorsanız, göz kapağı estetiği ameliyatını tercih edebilirsiniz. Göz kapaklarına uygulanan sarkan derileri ve fazla olan kas dokusunu çıkarma işlemiyle beraber göz çevresi dokuların gerdirilmesiyle göz kapağı estetiği gerçekleştirilir. Belli bir zaman sonra yaşın ilerlemesinin yanı sıra yer çekiminin de etkisine maruz kalan ciltte, sarkmalar meydana gelmektedir. Bu noktada hiçbirşey sizin motivasyonunuzu düşürmesin. Çünkü Doctor Zen Klinik, alanında uzman doktorları ve yüksek hizmet standartları odağında estetik operasyonlarını en kusursuz şekilde gerçekleştiriyor.Bu operasyon genelde 35 yaş üstü kişilere uygulanmaktadır. Çünkü göz kapaklarında belli yaştan sonra düşme, sarkma, kırışma ve yağ birikmeleri meydana gelmektedir. Üst göz kapağı estetiği düşüklük olan bölgedeki fazla deri ve kas dokusunun kesilerek çıkarılmasıyla uygulanmaktadır. Alt göz kapağı estetiği ise yastıkçıların yerine asılması odağında gerçekleştirilir.

Önce bu işlem yapılır ve sonrasında cilt kaldırılarak yağ paketçikleri göz altı çukur bölgelere yayılır. Sonrasında fazla olan deri ve yağ dokusu çıkarılarak operasyon tamamlanır. Bu aşamada gözleriniz daha gergin durarak genç ve doğal bir görünüm elde etmenize olanak sağlanır.

Operasyon gerçekleştirilen sonra birkaç gün kısa bir süre şişlik ve morluk oluşabilir ve bu olumsuzlukları önlemek için buz uygulaması yapılır. Uzman cerrahlarımız, hastalarıyla tek tek ilgilenerek ameliyat öncesi ve sonrasında istek, şikayet ve sorunlarını büyük bir incelikle ele almaktadır. Hastanın taleplerini ve şikayetlerini dinleyerek çözüm odaklı bir yaklaşım sergilemektedir. Doctor Zen Clinic olarak, steril hastane ortamında gerçekleştirdiğimiz operasyonlarımızda sizin sağlığınızı herşeyin üzerinde tutmaktayız. Uzun yıllar edindiğimiz tecrübe odağında ameliyatlar yaparak en iyi sonuca ulaşmayı hedeflemekteyiz. Özelliklegöz kapağı estetiği alanındaki uzmanlığımız ile hemen hemen herkes tarafından tercih edilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bilindiği üzere yaş aldıkça ciltte kırışmalar ve sarkmalar meydana gelmektedir. Bu durum kişiyi olumsuz yönde etkilese de kesinlikle çözümsüz bir konumda değildir.

Doctor Zen Clinic ayrıcalığı ile göz kapağı estetiğini kusursuz bir biçimde deneyimleyebilirsiniz. Uyguladığımız operasyon sayesinde daha genç ve dinamik görünerek dilediğiniz kusursuzluğa ulaşmanızı garanti etmekteyiz. Ameliyat sonrasında sizlerden ilgisini hiçbir zaman esirgemeyen doktorlarımız, her sorununuza çözüm üretmektedir. Göz kapağı estetiği uygulandıktan sonra dikkat edilmesi gereken bazı detaylar mevcuttur. İlk 2 gün gözü yoran eylemlerden uzak durulmalıdır. Kliniğimiz tarafından verilen ilaçlar düzenli olarak kullanılmalıdır. En az bir hafta enfeksiyon oluşmaması adına makyaj yapılmamalıdır. Gözlerinizi güneş ışınlarından korumanız da sağlığınıza yararlı olacaktır. Tüm bunların yanı sıra soğuk uygulama ile göz çevresinde oluşabilecek şişlik ve morluklar önlenmelidir. Siz de kusursuz bir görünüme ulaşmak istiyorsanız Doctor Zen Clinic ayrıcalığını deneyimleyebilir, sayfamızdan bizlere ulaşarak iletişime geçebilirsiniz.

Teşekkür Ederiz!

Formunuz başarı ile gönderildi.
Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
En kısa sürede size geri döneceğiz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Çerez Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı incelemek için tıklayın!