Gülümseme Analizi ve Estetik Tasarım

Gelişen teknoloji ürünleri ile diş hekimliğinde yeni bir trendler oluşmaya başladı. Gülümseme Analizi ve Estetik Tasarım’da bunlardan biri. Doctor Zen Clinic hastalarına artık bu son trend, uzman kadrosu ve kişisel sağlık danışmanları ile sunmaya başladı.

Sadece Bir Kaç Saatiniz Ayırın ve Gülüş Estetiğinize Kavuşun!

Siz de Hollywood yıldızları gibi gülmek istiyorsanız, sadece bir kaç saatinizi ayırmanız yeterli olacaktır.

Gülüş Estetiği, Doctor Zen Clinic’te en sık yapılan operasyonların başında geliyor.

Lamina’ların teknolojinin getirdiği en güçlü yapıştırıcı ile kullanılması ve zirkonyum ile empress porselenler de artık Doctor Zen Clinic’te en hızlı şekilde kullanılmaktadır. Bununla birlikte lazer teknolojinin de gelişmesiyle dişetleri-dudak çok kısa sürede kusursuz bir biçimde istenilen hale getirilmektedir. Özellikle yoğun iş temposunda çalışanlar için öğle tatili aralarında bile teknolojinin bu imkanlarından faydalanabilmektedir.

“Sizin de artık kıskandıracak bir gülüşünüz olsun ve artık gülüşünüzü kimseden saklamayın. Doctor Zen Clinic gülüşünüze ve siz değer verir. Gülümsemenizi göstermekten çekinmeyin.”

Teşekkür Ederiz!

Formunuz başarı ile gönderildi.
Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
En kısa sürede size geri döneceğiz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Çerez Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı incelemek için tıklayın!