Kalça Estetiği

Kalça Estetiği

Her kadın, gerek yüzü gerekse fiziği ile kusursuz görünmek ister. Bu aşamada çeşitli yöntemler odağında vücudunu şekillendirerek, göz alıcı bir görünüme ulaşmayı hedefler. Çünkü psikolojik yönden mutlu olmak, dış görünümün kusursuzluğundan ve çekiciliğinden kaynaklanmaktadır. Fiziğiniz ne kadar düzgün olursa kendinizi bir o kadar pozitif hissedersiniz. Muhteşem bir fiziğin en önemli kuralı, vücut oranlarınızın uyum içerisinde olmasıdır. Göğüs, bel ve kalçalarınız arasındaki ahenk, çekici görünmeniz konusunda etkili bir rol üstlenmektedir. Son zamanların trendlerinden olan Brezilya tipi kalça şekillendirme, en çok tercih edilen operasyonlardan biridir.

Güzel kalçalara sahip olmak her kadının hayalidir. Spor salonlarında squat gibi çeşitli yöntemlerle bu hayale ulaşmak uzun bir zaman almaktadır. Fakat Brezilya tipi kalçaşekillendirme estetiği ile çok kısa sürede muhteşem kalçalara merhaba diyebilirsiniz. Üstelik bu operasyonu Doctor Zen Clinic ayrıcalığıyla en kusursuz şekilde deneyimleyebilirsiniz. Kalça şekillendirme estetiğinde, kalça adeta bir heykel gibi düzeltilipyeniden şekillendiriliyor ve vücuttan fazla yağlar alınarak, kalçadaki eksik bölgeye aktarılıyor. Vücuttan alınan yağ genellikle, karın bölgesi, sırt, uyluk ya da kol gibi vücudun başka bölgelerindenalınarak bu operasyon gerçekleştirilmektedir. Kalçalarınızda gözünüze çarpacak düzeyde sarkmalar ve düzleşme oluştuysa, Brezilya tipi kalça şekillendirme estetiği ile kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. Kliniğimizin bünyesinde barındırdığı alanında uzman doktorlar, muhteşem kalçalara ulaşmanız için büyük bir titizlikle estetik işlemini gerçekleştiriyor.

Popo küçüklüğünden şikayetçi olanlar için de kalça şekillendirme estetiği oldukça avantajlı bir uygulamadır. Poposu düz şekilde ve çıkıntıya sahip olmayan kişiler için , eğer vücudunda yeterli miktarda yağ yoksa kalçaya implant yerleştiriliyor. Bu şekilde kalçalarınız dimdik, sıkı ve daha estetik bir görünüme ulaşıyor.

Aşırı kilo kaybı yaşayan ve yaşlanma sonucunda ortaya çıkan popo sarkmaları, Doctor Zen Clinic tarafından uygulanan Brezilya tipi kalça şekillendirme estetiği ile son buluyor. Bu operasyon sonrasında selülit gibi sizi rahatsız eden unsurlardan da kurtulmanız garanti ediliyor! Peki kalça şekillendirme ne gibi avantajlar sağlıyor? Öncelikle vücudunuza orantılı bir görünüm kazandırarak daha yuvarlak ve daha çekici kalçalara sahip olmanıza olanak tanıyor. Doğal kalça şekli ile kendinizi kusursuz hissettirerek özgüveninizi arttırıyor. Asimetrik kalçalar düzeltilerek dolgun bir forma getiriliyor. Siz de göz alıcı ve muhteşem kalçalara sahip olmak istiyorsanız, Doctor Zen ayrıcalığıyla kalça şekillendirme estetiğini deneyimleyebilirsiniz. Uzun yıllar edindiğimiz tecrübeler ve alanında uzman cerrahlarımızla sizlere kusursuz estetik operasyon hizmeti sunmaktayız. Üzerinize giyeceğiniz her kıyafetin içerisinde kalçalarınızın kusursuz ve çekici görünmesini istiyorsanız, Brezilya tipi kalça şekillendirme ameliyatı ile bir günde dilediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Operasyon hakkında bilgi almak için sizleri en kısa zamanda kliniğimize davet ediyoruz.

Teşekkür Ederiz!

Formunuz başarı ile gönderildi.
Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
En kısa sürede size geri döneceğiz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Çerez Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı incelemek için tıklayın!