Yüz ve Boyun Germe

Kişilerin mimiklerini en iyi şekilde yansıtabilmesi, sözsüz iletişim aşamasında en etkin rolü üstlenen yüzün, kusursuz görünmesi gerekir. Her birey göz alıcı bir yüz güzelliğine sahip olmayı arzu eder. Zamanla meydana gelen sarkmalar ve deforme olmalar kişinin motivasyonunu olumsuz yönde etkilemektedir.

Kişinin kendini mutlu hissetmesi ve özgüveninin yüksek olması, yüzündeki kusursuzlukla doğru orantılı olarak gerçekleşmektedir. Yüz ve boyun germe operasyonları birbirinin sınırları içerisinde yer aldığı için çoğu zaman birlikte ele alınmaktadır. Fakat ihtiyaca göre ayrı ayrı olarak da uygulanması gerekebilen operasyonlardır. Zamanla yüz kasları gevşeyerek gerginliğini yitirir. Bunun beraberinde yağ tabakası da yerçekimi etkisiyle sarkarak, yüz; tabanı aşağıda olan üçgen görünümüne dönüşür.

Bu tip sorunlar ortaya çıkmaya başladığında yüz germe ve boyun germe operasyonu ile daha sıkı ve genç bir görünüme ulaşabilirsiniz. Cildin buruşması, yanakların aşağı doğru sarkması, yüzde yer alan yağ tabakasının yer değiştirmesi-atrofiye uğraması gibi durumlar söz konusu olduğunda size en uygun ameliyat yöntemi için kliniklerimize bekleriz. Bu durum tamamen yüzünüzün ve boynunuzun ne derecede deforme olduğu ile şekillenmektedir.

Alanında uzman doktorlarımız ile steril hastane ortamında gerçekleştirdiğimiz operasyonlarımızda, daima sizlerin memnuniyetini hedeflemekteyiz. İleri teknolojik ürünler kullanarak, günümüz teknolojisini takip etmekteyiz.

Sarkan ve yaşlanma gösteren yüzünüzü 10-15 yıl öncesine geri döndürme fırsatını hizmetinize sunmaktayız. İleri derecede sarkmanın söz konusu olmadığı durumlarda Mini face lifting işlemi uygulanabilir. Bu operasyonlarda ihtiyaca göre hacim arttırıcı yağ enjeksiyonları kullanılmaktadır. Düzleşen yanak bölgelerine kendi yağ dokularınız taşınarak canlılık ve dolgunluk sağlanmaktadır. Total yüz germe operasyonu ise, ileri derecede sarkma ve yaşlanma gibi durumlarda uygulanmaktadır.

Belli bir yaşa geldikten sonra veya aşırı kilo kayıplarından kaynaklanan boyunda sarkma durumu, boyun germe işlemi ile ortadan kaldırılabilir. Çene ve gıdı bölgesinde oluşan yağlanmalar yüz şeklinin bozulmasına sebep olarak olduğunuzdan daha yaşlı görünmenizi kaçınılmaz kılar. Yüz & boyun germe operasyonu birbirlerinin sınırları içinde olduğundan birlikte yapılarak istediğiniz sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Doctor Zen Clinic olarak gerçekleştirdiğimiz tüm operasyonlarımızda sizlerin sağlığını ve estetik görünümünü hedeflemekteyiz. Alanında uzman doktorlarımız ile steril hastane ortamında ameliyatlarımıza yön vermekteyiz. Uzun yıllar edindiğimiz tecrübelerimiz odağında eşsiz başarılara imza atmaya devam ediyoruz. Siz de yüz gerdirme & boyun germe operasyonumuzu deneyimleyemek ve öncesinde bilgi almak istiyorsanız en kısa zamanda kliniğimize davetlisiniz.

Teşekkür Ederiz!

Formunuz başarı ile gönderildi.
Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
En kısa sürede size geri döneceğiz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Çerez Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı incelemek için tıklayın!