KARIN GERME

Kusursuz bir fizik, her kadının en büyük arzusudur. Dişiliğinizi ön plana çıkarmak ve göz alıcı bir görünüm elde etmek günümüz şartlarında sanıldığı kadar zor değildir. Fit ve çekici bir vücuda sahip olmanın en temel unsuru, karın bölgesindeki yağlardan kurtulmakla başlar. Bu noktada en uygun çözüm karın germe operasyonu olacaktır. Karın bölgesinde yer alan fazla derinin ve yağ dokularının çıkarılması odağında karın duvarı kaslarının gerginleştirilmesi karın gerdirme olarak adlandırılmaktadır. Her kadın, vücudunda belli yerlerden şikayetçi olabilmektedir. Özellikle karın bölgesinde karşılaşılan birtakım sorunlar, kişinin motivasyonunu düşürerek özgüven eksikliğine sebep olmaktadır. Doğum sonrasında oluşan çatlak ve sarkmalar bu tip sorunların başında gelmektedir. Aşırı kilo alıp verme sonucunda meydana gelen sarkma problemleri, Doctor Zen Clinic kusursuz karın germe operasyonu ile son veriyor. Deforme olmuş karın bölgenize uygulanan germe işlemi, dümdüz ve kusursuz bir karına sahip olmanızı sağlıyor. Bu sayede sarkmış olan deri görünümü ortadan kaldırılarak fazla olan yağlar alınır ve göbek deliğinin altında yer alan çatlaklar yok edilir. Özellikle hamilelik sonrasında karın duvarında olan bağ dokusu gevşeyerek zamanla öne doğru bir çıkıntı oluşturur. Karın germe işlemi ile şişkinlik ve oluşan çatlaklar ortadan kaldırılır. Operasyon sürecindeki detaylar, kliniğimiz uzmanlığıyla tüm incelikleriyle ele alınarak en doğru çözüme ulaştırılır. Karın bölgenizde oluşan deri fazlalığı, diyet ve spor gibi yöntemlerde etkili sonuçlar elde etmeniz pek de mümkün olmayacaktır. Bu problem, gevşeyerek sarkan karın derisinin toparlanması ve fazla yağların alınması durumunda istenilen sonuca ulaşacaktır.

Karın germe operasyonu, bu tip durumlarda kesin ve en etkili yöntem olma niteliğine sahiptir. Ameliyat süresi kişiden kişiye farklılık göstermekle beraber ortalama 3-4 saat sürmektedir. Karın bölgesi geniş olan kişilerde bu süre bir tık daha uzayabilir. Sarkma, çatlaklar ve gevşeklik sorunu daha hafif olan hastalarda mini karın germe operasyonu uygulanmaktadır. Bu işlem normal karın gerdirme ameliyatına nazaran 1-1.5 saat gibi daha kısa bir sürede gerçekleşmektedir. Hastanın karın bölgesinin alanı, karın kaslarının durumu ve dikiş tekniği ameliyat süresine yön veren detaylar arasında yer almaktadır. Doctor Zen Clinic uzun yıllar edindiği tecrübe ve steril hastane ortamında gerçekleştirdiği tüm operasyonlarda büyük başarılara imzasını atıyor. Hastalarının sağlığı ve psikolojisini tüm incelikleriyle ele alarak, estetik bir görünüme ulaşmasına olanak sağlıyor. Ameliyat sonrasında olası bir sorun söz konusu olduğunda en etkili ve en doğru çözümlerle kliniğimizden mutlu ayrılmanızı hedeflemekteyiz. Karın germe gibi birçok operasyon hakkında bilgi sahibi olmak ve hizmetlerimizi incelemek için sizleri en kısa zamanda sayfamıza bekliyoruz. Unutmayın ki kusursuz bir görünüm her kadının arzusudur, Doctor Zen ayrıcalığı ile kusursuz hizmeti deneyimleyin!

Teşekkür Ederiz!

Formunuz başarı ile gönderildi.
Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
En kısa sürede size geri döneceğiz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Çerez Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı incelemek için tıklayın!