Kol ve Bacak Germe

Herkes, kusursuz fiziği ile mükemmel görünmeyi arzu eder. Görünümünüz ne kadar fit ve sağlıklı olursa kendinizi bir o kadar mutlu hissedersiniz. Kişinin vücudunda hoşuna gitmeyen ve rahatsız olduğu bölgeler, genellikle psikolojiyi olumsuz yönde etkileyerek kendisine olan özgüvenini düşürür. Özellikle vücutta sarkma gibi problemler söz konusu olduğunda kişi bu durumdan fazlasıyla etkilenmektedir. Aşırı kilo alıp vermekten ve bazı faktörlerden kaynaklanan kol ve uyluk bölgesindeki sarkmalar, kol & bacak germe operasyonu ile son bulabiliyor.

Hiç kimse vücudunda deformiteler ve kusurlar yer alsın istemez. Özellikle kol ve uyluk bölgesinde oluşan sarkmalar, sıkça karşılaşılan sorunlar arasındadır. Bunun günümüzde başlıca sebebi aşırı kilo vermek diğer bir sebebi ise belirli bir yaşa geldikten sonra kasların zayıflaması ve yağların birikmesi ile oluşmaktadır. Kol & bacak germe ameliyatında fazla yağ dokusu ve fazla deriler alınarak daha estetik bir görünüm elde edilmesi sağlanır. Bu aşamada hastanın vücut özellikleri dikkate alınarak gerekli tetkikler yapılmalıdır. Liposuction yöntemi ile aşırı yağlanma olmayan, sarkmanın fazla gözlemlenmediği kol ve uyluk bölgesinde kolaylıkla uygulanmaktadır. Sonrasında gerçekleştirilen germe işlemi odağında kusursuz bir görünüm elde edilmektedir. Bu yöntemden sonra kol ve bacak egzersizlerinin düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Yaş, bölgedeki yağlanma ve sarkma derecesine göre hangi yöntemin uygulanacağına alanında uzman doktorlarımız karar vermektedir. Uyluk bölgesinde oluşan çatlaklar ve sarkmalar gibi sorunlarda, germe işlemi en etkili çözüm niteliğindedir. 

Bacakların birbirine sürtmesi, pişik oluşumu ve bazı durumlarda pişikten kaynaklanan yaralar gözlemlenmektedir. Bu tip durumların önüne geçilmesinde de büyük bir rol üstlenen gerdirme operasyonu, Doctor Zen Clinic profesyonel ve uzman ekibiyle en estetik şekilde gerçekleştirilmektedir. Kol & bacak germe operasyonu ile genç ve sıkı bir görünüm elde edebilirsiniz. Fazla yağlardan kurtularak, zarif bir auraya bürünmenizin garantisini vermekteyiz. Bunun yanı sıra gerçekleştireceğimiz işlem ile selülit gibi rahatsız edici görüntülerden kurtulabilmeniz mümkün. Doktorlarımız, operasyon öncesi ve sonrasında hastalarıyla tek tek ilgilenerek istek, sorun ve şikayetlerine çözüm odaklı yanıtlar sunmaktadır. Kol ve uyluk bölgesi hareketli bir kas yapısına sahip olduğundan, ameliyat sonrasında korse takılması gerekmektedir. Kısa bir süre zarfında çıkarılarak, sonraki aşamada bir süre ağır kaldırmamak ve ani hareketlerde bulunmamak doğru olacaktır.

Doctor Zen Clinic, steril hastane ortamında gerçekleştirdiği kol & bacak germe operasyonlarında çeşitli başarılara imza atmaktadır. Kusursuz görünmek artık imkansız değil! Çünkü Doctor Zen Clinic, gelişen teknoloji ile uzman doktorları kapsamında gerçekleştirdiği çeşitli operasyonlar ile, her bireyin vücudunda şikayetçi olduğu bölgelere en iyi ve en doğru çözümü uyguluyor. Uzun yıllar edindiği tecrübesini tüm operasyonlarına yansıtıyor. Sağlığınızı ve estetik görünüme ulaşmanızı fazlasıyla önemseyen ekibimiz, hizmet konusunda asla sınır tanımıyor. Siz de vücudunuzda rahatsız olduğunuz bölgeleri çeşitli estetik operasyonlar odağında şekillendirmek ve göz alıcı görünmek istiyorsanız, Doctor Zen Clinic ayrıcalığını gönül rahatlığıyla deneyimleyebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve iletişime geçmek için sizleri en kısa zamanda kliniğimize

Teşekkür Ederiz!

Formunuz başarı ile gönderildi.
Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
En kısa sürede size geri döneceğiz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Çerez Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı incelemek için tıklayın!