Meme İmplantı

Her kadın, fiziği ile kusursuz bir görünüme ulaşmak ister. Göğüs, bel ve kalça arasındaki oranın kendi içinde uyumluluk göstermesi gerekir. Çekici görünmenin en etkili kuralı kuşkusuz, vücut oranlarının düzgün olmasıdır. Özellikle kadınların, dik ve dolgun memelere sahip olması en büyük hayalidir. Meme büyütme olarak da adlandırılan meme implantı, aynı zamanda meme kanserinin tedavisinde mastektomi yapıldıktan sonra memenin doldurulması için uygulanan yöntemdir. Doctor Zen Clinic, işte tam da bu noktada alanında uzman doktorları ve uzun yıllar edindiği tecrübeler ile sizlere kusursuz memeler vaad ediyor.

Vücuttaki en önemli bölgelerden olan meme, çekici görünmeniz odağında mükemmel bir fiziğin etkili unsurlarından biridir. Küçük memelerden şikayetçi olanlar için en doğru yöntem meme implantı olacaktır. Bu operasyon sayesinde Doctor Zen Clinic olarak, sizlere dolgun ve istediğiniz boyutta memelerin garantisini vermekteyiz. Uzman cerrahlarımız, büyük bir titizlik ile estetik ameliyatını gerçekleştirirken, süreç içerisindeki detayları tüm incelikleriyle ele alarak, çözüm odaklı bir yaklaşım sergilemektedir. Meme implantının nasıl uygulandığını merak edenler için bu yazımızı kaleme alarak, sizlere en doğru ve net cevabı vermeyi hedeflemekteyiz. Yağ enjeksiyonu ile küçük memeye sahip kadınlara meme implantı işlemi uygulanmaktadır. Silikon yapıda olan implantlar, meme altına/kas altına/çift-dual plana yerleştirilmektedir.

İmplant türü olarak genellikle silikon olanların kullanılmasının sebebi, doğal meme dokusu hissini vermesidir. Hamilelik, emzirme ve kilo kaybı gibi durumlarda memelerinizde hacim kaybı söz konusu olduysa meme implantı ile yeniden dolgun ve dik göğüslere sahip olabilirsiniz. İmplantın şekline karar verilme aşamasında kişinin vücut yapısı, cilt özellikleri ve göğüs kafesinin şekli oldukça dikkat edilmesi gereken detaylardandır. Kliniğimizde yer alan uzman cerrahlarımız, tüm bu detaylar odağında çeşitli tetkikler ve analizler yaparak operasyona başlamaktadır. Sizlerin tercihleri ile doktorlarımızın uzman görüşleri bir araya gelerek karar verme işlemi gerçekleştirilmektedir. İmplant şekillerinden en çok tercih edilenler damla ve yuvarlak formda olanlardır. Meme implantı konusunda memenin doğal görünmesi en önemli kriterdir. Doctor Zen ayrıcalığı ile, tamamen yapaylıktan uzak, naturel bir görüntü odağında kusursuz göğüslere ulaşabilmeniz mümkün.

Dişiliğin sembolü olma anlamını kazanan memeler, estetik görünüm açıdan önemli bir yere sahiptir. Meme büyütme ameliyatlarında genellikle içi silikon jel dolu implantlar kullanılmaktadır. Meme boyutlarınızın küçük olmasından şikayetçiyseniz bu uygulama tam sizlere göre! Ortalama 90 dakika süren meme implantı ameliyatı, Doctor Zen Clinic olarak profesyonelliği ve tecrübeleri doğrultusunda kusursuz bir şekilde gerçekleştiriliyoruz. Operasyon öncesi ve sonrasında hastaların şikayetleri ve istekleriyle tek tek ilgilenen doktorlarımız, taleplerinize çözüm odaklı yanıtlar buluyor. Gerçekleştireceğimiz estetik ile göz alıcı memeleriniz odağında çekici bir kusursuzluğa bürünmenize yardımcı oluyoruz. Her kadın gibi dolgun ve dik memeler sizin de hakkınız! Meme implantı konusunda bilgi almak ve bizlerle iletişime geçmeniz için sizleri en kısa zamanda sayfamıza bekliyoruz.

Teşekkür Ederiz!

Formunuz başarı ile gönderildi.
Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
En kısa sürede size geri döneceğiz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Çerez Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı incelemek için tıklayın!